Przeprowadzki | Transport KRAKÓW – PAN TRANSPORCIK

TRANSPORT MEBLI, RTV, AGD, BAGAŻY
I INNYCH RZECZY Z KRAKOWA DO DOWOLNEJ LOKALIZACJI

PRZEPROWADZKI W TYGODNIU I WEEKENDY / DZIEŃ / W NOCY

DLA FIRM & OSÓB INDYWIDUALNYCH796 069 611
przeprowadzki, transport kraków
przeprowadzki, transport kraków
przeprowadzki, transport kraków
przeprowadzki, transport kraków

Dokładamy wszelkich starań, żeby cały dobytek Klienta był dobrze zabezpieczony. Nasze doświadczenie, odpowiedni sprzęt i akcesoria pozwalają zabezpieczyć wszystkie przewożone przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przeprowadzka domów i mieszkań z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa.

Oferujemy usługi dotyczące przeprowadzek prywatnych, przeprowadzki firmowych oraz innych usług transportowych na terenie całego kraju. Nasza baza wyjazdowa zlokalizowana jest pomiędzy śląskiem, a małopolską. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Termin przeprowadzki ustalamy wspólnie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, żeby usługa była zrealizowana jak najszybciej.

Tak nasza firma również pomaga z demontaż i późniejszym montażem mebli. Trzeba nas tylko o tym poinformować, przed przyjazdem we wskazane miejsce.

Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, dlatego oferujemy dowolne przeprowadzki. Nasza flota pojazdów jest przygotowana do przeprowadzek małych, a także bardzo dużych. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Z naszych przeprowadzek korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Tak. Jak najbardziej. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu oszacowania ewentualnych kosztów. Nasze doświadczenie w przeprowadzkach domów i mieszkań pozwala na szybką i trafną wycenę usługi.

Tak. Nasza firma zajmuje się przewożeniem przedmiotów o rozmaitych gabarytach. Przeprowadzka obejmuje meble, sprzęt RTV i AGD, a także inne rzeczy.

Jeżeli jest taka potrzeba zajmujemy się kompleksowym pakowaniem dobytku Klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały takie jak kartony o różnych gabarytach, a także folie. Nasi pracownicy umiejętnie zapakują przedmioty każdego rodzaju, co zmniejszy ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu.

przeprowadzki kraków

przeprowadzki kraków

przeprowadzki kraków

przeprowadzki kraków
przeprowadzki kraków
przeprowadzki kraków

transport kraków

transport kraków

transport kraków

transport kraków
transport kraków
transport kraków
Jeśli potrzebujesz wykonać przeprowadzkę lub transport, to my Ci pomagamy. Jesteśmy specjalistami od przeprowadzek małych lub dużych gabarytów - od mebli po bagaże - a także oferujemy transport dla firm i klientów indywidualnych. Możesz wynająć nas w ciągu dnia lub w nocy, a całość usługi wycenimy dopiero po uzyskaniu informacji o wymiarach przewożonych rzeczy, ilości pięter oraz liczbie kilometrów. Dysponujemy zarówno samochodami dostawczymi małymi i dużymi (również z windą), jak i naszym zgranym zespołem ludzi, którzy lubią swoją pracę i chętnie ją wykonają. Przeprowadzki realizujemy na terenie całego kraju, a jeśli potrzebujesz, możesz wynająć od razu kierowcę i tragarzy. Do tego dokładnie zabezpieczamy każdy przez nas transport folią bąbelkową oraz pasami do spinania większych przedmiotów. Żeby nas zamówić, wystarczy tylko do nas zadzwonić! Chcesz szybko i bezpiecznie transportować lub przeprowadzić swoje rzeczy? To my Ci pomożemy! Jesteśmy firmą specjalizującą się w małych lub dużych przeprowadzkach dla firm i klientów indywidualnych. Do dyspozycji masz nasze samochody dostawcze małe i duże (również z windą) oraz rodzinny zespól, gotowy do realizacji twojej usługi w ciągu dnia lub nocy. Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi, takie jak: znoszenie/whieszanie mebli, pakowanie rzeczy do kartonów, jak i ich bezpieczny transport - całość obliczono na miarę twoich potrzeb, po uprzednim poznaniu wymiarów przeznaczonego transportu, ilości pięter i kilometrów. Wystarczy tylko zadzwonić, żeby cieszyć się szybkim i bezpiecznym transportem lub przesiedleniem!
JESTEŚ TUTAJ:  GŁÓWNA || OBSŁUGUJEMY MIASTA || Przeprowadzki Kraków