Przeprowadzki | Transport PSZCZYNA – PAN TRANSPORCIK

TRANSPORT MEBLI, RTV, AGD, BAGAŻY
I INNYCH RZECZY Z PSZCZYNY DO DOWOLNEJ LOKALIZACJI

PRZEPROWADZKI W TYGODNIU I WEEKENDY / DZIEŃ / W NOCY

DLA FIRM & OSÓB INDYWIDUALNYCH796 069 611
przeprowadzki, transport pszczyna
przeprowadzki, transport pszczyna
przeprowadzki, transport pszczyna
przeprowadzki, transport pszczyna

Dokładamy wszelkich starań, żeby cały dobytek Klienta był dobrze zabezpieczony. Nasze doświadczenie, odpowiedni sprzęt i akcesoria pozwalają zabezpieczyć wszystkie przewożone przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przeprowadzka domów i mieszkań z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa.

Oferujemy usługi dotyczące przeprowadzek prywatnych, przeprowadzki firmowych oraz innych usług transportowych na terenie całego kraju. Nasza baza wyjazdowa zlokalizowana jest pomiędzy śląskiem, a małopolską. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Termin przeprowadzki ustalamy wspólnie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, żeby usługa była zrealizowana jak najszybciej.

Tak nasza firma również pomaga z demontaż i późniejszym montażem mebli. Trzeba nas tylko o tym poinformować, przed przyjazdem we wskazane miejsce.

Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, dlatego oferujemy dowolne przeprowadzki. Nasza flota pojazdów jest przygotowana do przeprowadzek małych, a także bardzo dużych. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Z naszych przeprowadzek korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Tak. Jak najbardziej. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu oszacowania ewentualnych kosztów. Nasze doświadczenie w przeprowadzkach domów i mieszkań pozwala na szybką i trafną wycenę usługi.

Tak. Nasza firma zajmuje się przewożeniem przedmiotów o rozmaitych gabarytach. Przeprowadzka obejmuje meble, sprzęt RTV i AGD, a także inne rzeczy.

Jeżeli jest taka potrzeba zajmujemy się kompleksowym pakowaniem dobytku Klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały takie jak kartony o różnych gabarytach, a także folie. Nasi pracownicy umiejętnie zapakują przedmioty każdego rodzaju, co zmniejszy ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu.

Przeprowadzki od małych po duże gabaryty to nasza specjalność! Nasza firma przeprowadzkowa oferuje transport i przeprowadzki dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Posiadamy wszystkie niezbędne do tego samochody (również z windą), a także zespół profesjonalistów, którzy zrealizują transport szybko i bezpiecznie. Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, która oferuje swoje usługi w ciągu dnia oraz w nocy. Dysponujemy odpowiednimi samochodami dostawczymi małymi i dużymi, dzięki czemu możemy załatwić każdą przeprowadzkę - od mieszkań do sklepów oraz innych. Przesyłki transportujemy także po całej Polsce. Przed transportem każdą rzecz przygotowujemy do bezpiecznej podróży, spina ją pasami lub okleja folia. Posiadamy samochody dostawcze o wymiarach 4,30/2,50/2,30 i mniejsze - 2,75/1,40/1,20. Bezpiecznie przetransportujemy każdy rodzaj rzeczy - bagaże, RTV i AGD, meble itp. Natomiast lodówkę należy odłączyć od zasilania oraz rozmrozić i przesadzić do transportu w pozycji pionowej o ile możliwe. Wykonanie przez nas transportu lub przeprowadzek to gwarancja zebrania i odpowiedniego zabezpieczenia mebli oraz innych rzeczy zawartych na liście przenoszonego dobytku, a także ich przeniesienia do nowopodpisywanego adresu wedle życzenia klienta. Pomożemy Ci również w pakowaniu oraz wnoszeniu mebli do nowego domu czy mieszkania - wszystko zależnie od Twoich preferencji oraz indywidualnych potrzeb!

przeprowadzki pszczyna

przeprowadzki pszczyna

przeprowadzki pszczyna

przeprowadzki pszczyna
przeprowadzki pszczyna
przeprowadzki pszczyna

transport pszczyna

transport pszczyna

transport pszczyna

transport pszczyna
transport pszczyna
transport pszczyna Jeśli potrzebujesz wykonać przeprowadzkę, to nie musisz już się martwić ani planować jej samodzielnie. My z przyjemnością Ci w tym pomożemy! Jesteśmy specjalistami od przeprowadzek małych lub dużych gabarytów - od mebli po bagaże - a także oferujemy przeprowadzki dla firm i klientów indywidualnych. Podejmujemy się realizacji zadań zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dostosowując godzinę wykonania usługi do Twoich potrzeb. Całość usługi wyceniamy dopiero po uzyskaniu informacji o wymiarach przewożonych rzeczy, ilości pięter oraz liczbie kilometrów, aby koszt naszych usług był dla Ciebie jak najbardziej konkurencyjny. Dysponujemy zarówno samochodami dostawczymi małymi i dużymi (również z windą), jak i naszym zgranym zespołem ludzi, którzy kochają swoją pracę i wykonują ją z przyjemnością. Przeprowadzki realizujemy na terenie całego kraju, więc nie musisz się obawiać, że nasza oferta jest skierowana tylko do mieszkańców jednego miasta. Jest to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie, gdyż w razie potrzeby możesz wynająć od nas nie tylko samochód z kierowcą, ale również tragarzy, którzy pomogą Ci przenieść ciężkie meble czy sprzęty. Zawsze dokładnie zabezpieczamy folią bąbelkową oraz pasami do spinania większych przedmiotów, aby wszystkie Twoje rzeczy dotarły na nowe miejsce w idealnym stanie. Jeśli szukasz ekspertów od przeprowadzek, chętnie Ci pomożemy! Wystarczy tylko do nas zadzwonić i umówić się na szczegóły. Atutem naszej oferty jest szybkość działania i dostosowanie jej do Twoich potrzeb.