Przeprowadzki | Transport TAPKOWICE – PAN TRANSPORCIK

TRANSPORT MEBLI, RTV, AGD, BAGAŻY
I INNYCH RZECZY Z TAPKOWIC DO DOWOLNEJ LOKALIZACJI

PRZEPROWADZKI W TYGODNIU I WEEKENDY / DZIEŃ / W NOCY

DLA FIRM & OSÓB INDYWIDUALNYCH796 069 611
przeprowadzki, transport tapkowice
przeprowadzki, transport tapkowice
przeprowadzki, transport tapkowice
przeprowadzki, transport tapkowice

Dokładamy wszelkich starań, żeby cały dobytek Klienta był dobrze zabezpieczony. Nasze doświadczenie, odpowiedni sprzęt i akcesoria pozwalają zabezpieczyć wszystkie przewożone przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przeprowadzka domów i mieszkań z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa.

Oferujemy usługi dotyczące przeprowadzek prywatnych, przeprowadzki firmowych oraz innych usług transportowych na terenie całego kraju. Nasza baza wyjazdowa zlokalizowana jest pomiędzy śląskiem, a małopolską. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Termin przeprowadzki ustalamy wspólnie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, żeby usługa była zrealizowana jak najszybciej.

Tak nasza firma również pomaga z demontaż i późniejszym montażem mebli. Trzeba nas tylko o tym poinformować, przed przyjazdem we wskazane miejsce.

Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, dlatego oferujemy dowolne przeprowadzki. Nasza flota pojazdów jest przygotowana do przeprowadzek małych, a także bardzo dużych. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Z naszych przeprowadzek korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Tak. Jak najbardziej. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu oszacowania ewentualnych kosztów. Nasze doświadczenie w przeprowadzkach domów i mieszkań pozwala na szybką i trafną wycenę usługi.

Tak. Nasza firma zajmuje się przewożeniem przedmiotów o rozmaitych gabarytach. Przeprowadzka obejmuje meble, sprzęt RTV i AGD, a także inne rzeczy.

Jeżeli jest taka potrzeba zajmujemy się kompleksowym pakowaniem dobytku Klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały takie jak kartony o różnych gabarytach, a także folie. Nasi pracownicy umiejętnie zapakują przedmioty każdego rodzaju, co zmniejszy ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu.

Zajmujemy się przeprowadzkami od małych po duże gabaryty dla klientów indywidualnych i firm. Możesz zamówić transport w ciągu dnia lub w nocy. Nasz zgrany zespół ludzi to ludzie, którzy lubią swoją pracę i chętnie ją wykonają. Do każdej przeprowadzki u nas możliwa jest dodatkowa usługa, pomoc w znoszeniu i wnoszeniu mebli oraz kartonów. Przewozimy różnego rodzaju rzeczy od bagaży po takie jak RTV, AGD, telewizory, pralki, lodówki, suszarki czy akcesoria ogrodowe. Możemy również wynająć kierowców z tragarzami. Nasza firma oferuje usługi transportu i przeprowadzek na terenie całego kraju. Wyceniamy usługę, biorąc pod uwagę kilka aspektów: wymiary każdej rzeczy, ilość pięter na budynku i ilość kilometrów do jakich ma dotrzeć coś transportowane. Zapewniamy bezpieczny transport wszystkich przedmiotów udostępniając folię oraz gąbki i pas spinajacy jeśli istnieje taka potrzeba. Jeśli szukasz firmy do przeprowadzek – zaufaj profesjonalistom! Posiadamy samochody dostawcze małe i duże, a także samochody dostawcze o rozbudowanej funkcjonalności w postaci windy. Przygotowaliśmy specjalną ofertę usług – od zabezpieczania meblii folia oraz gąbką do naszych tragarzy do przenoszenia niedostarczalnych kartonem urzadzeń takich jak telewizory czy lodówki. Proponujemy elastyczne terminy oraz doradztwo a ofereujemy nasze usługi na terenie całego kraju. Oferujemy usługi powierzone w stanie nienaruszonym oraz kompleksowo zapakujemy każdy produkt by zapewnić bezpieczeństwo jego transportu. Zamawiając transport czy też przeprowadzek u nas masz pewność profesjonalizmu i sprawnej realizacji!

przeprowadzki tapkowice

przeprowadzki tapkowice

przeprowadzki tapkowice

przeprowadzki tapkowice
przeprowadzki tapkowice
przeprowadzki tapkowice

transport tapkowice

transport tapkowice

transport tapkowice

transport tapkowice
transport tapkowice
transport tapkowice Potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - jesteśmy specjalistami w dziedzinie przeprowadzek małych oraz dużych gabarytów! Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Wymagana przeprowadzka na krótko lub długo? Nie ma problemu, ponieważ jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Ostateczna cena naszych usług zależy od wymiarów przedmiotów, ilości pięter oraz liczby kilometrów, którą będziemy musieli pokonać. Dysponujemy samochodami dostawczymi zarówno małymi, jak i dużymi (z windą). W dodatku pracujemy z zgranym zespołem ludzi, którzy świetnie znają się na swojej pracy i wykonują ją z pasją. Wykonujemy przeprowadzki na terenie całego kraju. Jeśli jednak potrzebujesz namierzonych pracowników, możesz również skorzystać z naszej opcji wynajmu kierowców i tragarzy. Przedmioty, które przewozimy, dokładnie zabezpieczamy folią bąbelkową oraz pasami do spinania. Chcesz zamówić nasze usługi? Właśnie wystarczy zadzwonić!