Przeprowadzki | Transport TENCZYNEK – PAN TRANSPORCIK

TRANSPORT MEBLI, RTV, AGD, BAGAŻY
I INNYCH RZECZY Z TENCZYNKU DO DOWOLNEJ LOKALIZACJI

PRZEPROWADZKI W TYGODNIU I WEEKENDY / DZIEŃ / W NOCY

DLA FIRM & OSÓB INDYWIDUALNYCH796 069 611
przeprowadzki, transport tenczynek
przeprowadzki, transport tenczynek
przeprowadzki, transport tenczynek
przeprowadzki, transport tenczynek

Dokładamy wszelkich starań, żeby cały dobytek Klienta był dobrze zabezpieczony. Nasze doświadczenie, odpowiedni sprzęt i akcesoria pozwalają zabezpieczyć wszystkie przewożone przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przeprowadzka domów i mieszkań z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa.

Oferujemy usługi dotyczące przeprowadzek prywatnych, przeprowadzki firmowych oraz innych usług transportowych na terenie całego kraju. Nasza baza wyjazdowa zlokalizowana jest pomiędzy śląskiem, a małopolską. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Termin przeprowadzki ustalamy wspólnie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, żeby usługa była zrealizowana jak najszybciej.

Tak nasza firma również pomaga z demontaż i późniejszym montażem mebli. Trzeba nas tylko o tym poinformować, przed przyjazdem we wskazane miejsce.

Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, dlatego oferujemy dowolne przeprowadzki. Nasza flota pojazdów jest przygotowana do przeprowadzek małych, a także bardzo dużych. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Z naszych przeprowadzek korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Tak. Jak najbardziej. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu oszacowania ewentualnych kosztów. Nasze doświadczenie w przeprowadzkach domów i mieszkań pozwala na szybką i trafną wycenę usługi.

Tak. Nasza firma zajmuje się przewożeniem przedmiotów o rozmaitych gabarytach. Przeprowadzka obejmuje meble, sprzęt RTV i AGD, a także inne rzeczy.

Jeżeli jest taka potrzeba zajmujemy się kompleksowym pakowaniem dobytku Klienta. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały takie jak kartony o różnych gabarytach, a także folie. Nasi pracownicy umiejętnie zapakują przedmioty każdego rodzaju, co zmniejszy ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie przeprowadzek - od małych przedmiotów po duże gabaryty. Świadczymy usługi transportowe i przeprowadzkowe dla firm i klientów indywidualnych, bez względu na to, czy odbywa się to w dzień, czy w nocy. Posiadamy samochody dostawcze małe i duże oraz samochody z windą umożliwiający przewóz różnych telewizorów, pralek, lodówek, biurek i innych urządzeń RTV/AGD. Mamy do dyspozycji profesjonalny, doświadczony i entuzjastyczny zespół ludzi. Z naszych usług możesz skorzystać w całym kraju - wyjeżdżamy z Twojej miejscowości i dowozimy pod wskazany przez Ciebie adres. Aby dokonać pełnego transportu lub przeprowadzki, oferujemy nie tylko samego kierowcę lub tragarzy do okazji dźwigania mebli i kartonów, ale także folię ochronną oraz pas do spięcia cięższych rzeczy. Aby nas zatrudnić, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie. Potrzebujesz transportu? Zgłoś się do nas! Pracujemy szybko i profesjonalnie. Wykonujemy transport lub przeprowadzkę całego domu lub mieszkania - bagaże, RTV, AGD, meble, kartonowe paczki i inne akcesoria ogrodowe. Dysponujemy samochodami dostawczymi o różnorodnych wymiarach - 4,3x2.5x2.3 metra oraz mniejsze: 2.7x1.4x1.2 metra z opcjonalną windą umilającą transporr takich rzeczy jak lodówka czy urządzenia RTV/AGD. Pracujemy na terenie całego kraju - dowozimy pod wskazany adres. Nasza usługa obejmuje znoszenie i wnoszenie mebli oraz pakowanie ich do kartonów (oczywiście jeśli to możliwe). Jeśli twoja lodówka bierze udział w transporcie musisz ją odłączyć od zasilania i rozebrac osuszac - samochód dostawkcy pomoże Ci tylko spiąć ją pasem tranportowym a reszta jest Twoim obowiązkiem! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie - z radościom Ci pomożemy!

przeprowadzki tenczynek

przeprowadzki tenczynek

przeprowadzki tenczynek

przeprowadzki tenczynek
przeprowadzki tenczynek
przeprowadzki tenczynek

transport tenczynek

transport tenczynek

transport tenczynek

transport tenczynek
transport tenczynek
transport tenczynek Jeśli planujesz przeprowadzkę, nie musisz się martwić - jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Specjalizujemy się w przeprowadzkach małych i dużych gabarytów, obejmujących wszystko od mebli po bagaże. Nie tylko oferujemy przeprowadzki dla firm i klientów indywidualnych, ale również pozwalamy na wynajem naszych usług w ciągu dnia lub nocy. Nasza wycena usługi zostanie określona po uzyskaniu informacji o wymiarach i wadze transportowanych rzeczy, liczbie pięter oraz kilometrów. Dysponujemy zarówno małymi jak i dużymi samochodami dostawczymi wyposażonymi w windy. Nasz zespół składa się z ludzi lubiących swoją pracę, którzy wykonają ją dla Ciebie z chęcią. Jeśli potrzebujesz, możesz wynająć od razu kierowcę i tragarzy. Dodatkowo specjalnie dla bezpieczeństwa Twojego mienia dokładnie zabezpieczamy folią bąbelkową oraz pasami do spinania większych przedmiotów. Realizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju bez względu na lokalizację. Aby zamówić nasze usługi, wystarczy tylko do nas zadzwonić!